logo
 
 
Links

 
 
 
 

 

Secretariaten

 

 

 

Criteria: peildatum = 24-08-2017; district = Het Wapen Van Berg; functie = Secretaris

Naam Voornaam Straat Postcode Plaats Telefoon Telefoon 2 E-mail
Vereniging
Het Wapen Van Berg (11252) van Gastel Huub Langen Akker 1 6325 CK BERG EN TERBLIJT hvg51@icloud.com
B.c. Keer (11253) Spronck Gilbert Limburgerstraat 109 6267 CC CADIER EN KEER 043-4072841  06-27867687 Gielspronck@home.nl
Krijt Op Tijd '50 (11254) Haenen Yvonne Vogelzang 11 6245 BS EIJSDEN 043-4092475 06-51282402 Y.haenen@hetnet.nl
Concordia (11255) Meusen Wilco Neerrepenstraat 23 6215 KH MAASTRICHT 043-3622936 06-44153530 wilcomeusen@hotmail.com
De Ketsers (11257) Kuipers Ger Hogeweg 46 6247 CJ GRONSVELD 06-43004567 043-4082487 ger.kuipers@outlook.com
Berceuse La (11259) Ottenheim Victor Clavecymbelstraat 20B 6217 CT MAASTRICHT 043-3435876 Vicottenheim@home.nl
Maastrichtse Biljart Ver. (11263) Hollman Maurice Past A Somyasingel 10 6231 HV MEERSSEN 06-53492835 Hollman@planet.nl
De Klos Op (11266) Feijs André Bovenstraat 6 6245 KR EIJSDEN 043-4094323 06-51014355 d.feijs@home.nl
B.c. Eijsden (11267) Wolfs Dré Emmastraat 24 6245 HV EIJSDEN 06-28843346 043-4093361 Dre.wolfs@home.nl
Bc Oost (11269) Maas Michael Het Paradijs 8 6245 MD EIJSDEN 06-21213888 Michaelmaas100@hotmail.com
Vilt '68 (11275) Schoenmaekers Jan Brewersstraat 16 6369 EN SIMPELVELD 045-5442492 Jan.schoenmaekers@home.nl
Bc Vriendenkring/sjaan (11276) Prikken Patrick Uiverstraat 22 6227 AX MAASTRICHT 06-16887071 p.prikken@home.nl
Onder Ons '64 (11277) Keijdener Harry Geneinde 29 6223 GT MAASTRICHT 043-8518393 06-36493296 bcoo64@home.nl
Keizer (11278) Nijsten Loe Molenweg 87 6225 NB MAASTRICHT 043-3639107 loe.nysten@ziggo.nl
Nazareth (11284) in de Braek John Margrietstraat 13 6245 CL EIJSDEN 043-4098022 06-22338087 jidb1962@ziggo.nl
Los Band (11291) van Domburg Phili Tiendstraat 12 6265 AP SINT GEERTRUID 043-4084477 Philivandomburg@gmail.com
B.c. Op De Bosch/k.o.t. '48 (11293) Smeets Theo Past Arnold Somyasingel 245 6231 HT MEERSSEN 043-3649344 06-51165169 info@theosmeets.nl
Heer Biljartclub (11330) Blitz Roberto Burg Kessensingel A 26A 6227 VE MAASTRICHT 043-3617789 R.blitz@ziggo.nl
BC Amby (11870) Seyben Huub Peppelhoven 8 6225 GZ MAASTRICHT 06-15018321 huubcarlaseyben@ziggo.nl
Klavertje Vier (12094) Bessems Paul Wilhelminastraat 54 6285 AW EPEN 043-4551516 P.bessems@ziggo.nl
Driebanden Academie (12532) Moermans Mira Oosterweertlaan 107A 6229 XP MAASTRICHT   mira.moermans@gmail.com
Metropole 99 (13465) Steijns Chrit Meerssenerweg 253 6224 AG MAASTRICHT 043-3638855 06-28625909 csteijns1@gmail.com
BC Maarland (15490) Vermeiren Daniël Wilgenlaan 12 6241 BJ BUNDE 06-25036433 daanvermeiren1970@gmail.com
BC de Kokerel (15663) Lardenoye Emiel Proost Banensstraat 51 6227 XE MAASTRICHT 06-24594629 e.lardenoye@home.nl
BC Heugem (15780) Drobny Kevin Cuyleborg 21 6228 BC MAASTRICHT 06-41483488 Kwr.drobny@xs4all.nl
BC Veerbenders (15814) Kuipers Ger Hogeweg 46 6247 CJ GRONSVELD 06-43004567 043-4082487 ger.kuipers@outlook.com

 

naar boven