logo
 
 
Persoonlijke kampioenschappen
• Vraag en aanbod

 

KONINKLIJKE NEDERLANDSE BILJARTBOND

 

pkDistrict Maastricht en Omstreken
Gewest-Zuid afdeling 2 seizoen 2017 - 2018


 

Voor het organiseren van een finale of om zelf deel te nemen meld je aan bij Harry Peters.
Er zijn nog enkele districts finales en gewestelijke finales vrij.

Ingeschreven tot nu toe : klik hier (tevens ter controle). Sta je er nog niet bij?

Geef je dan zo snel mogelijk op bij Harry Peters

 

  Districts finales 2018 - 2019 organisatie Lokaal Gewestelijke finales
drieband 3e 9/10 sep.     12 t/m 14 okt.
drieband 2e 23/24 sep.     2 t/m 4 nov.
drieband 1e 4/5 nov.     7 t/m 9 dec.
drieband HK 2/3 dec.     4 t/m 6 jan.2019
drieband groot 3e 9/10 dec.     1 t/m 3 feb. 2019
libre 5e 26//27 aug.     26 t/m 28 okt.
libre 4e 14/15 okt.     30 nov.t/m 2 dec.
libre 3e 28/29 okt.     25 t/m 27 jan.2019
libre 2e 18/19 nov.     15 t/m 17 feb. 2019
libre 1e 6/7 januari     15 t/m 17 mrt. 2019
libre HK 13/14 jan.     5 t/m 7 april 2019
band 5e 25/26 nov.     8 t/m 10 feb. 2019
band 4e 20/21 jan.     8 t/m 10 mrt. 2019
band 3e 17/18 feb.     22 t/m 24 mrt. 2019
band 2e 10/11 mrt.     12 t/m 14 april 2019
dames 17/18 feb.     29 t/m 31 mrt 2019
   
  Gewestelijke finales 2018 - 2019      
1e klas 3 banden 7 t/m 9 dec. 2018 Kot'50    
5e klasse band 8 t/m 10 feb. 2019      
3e klas 3 banden groot 1 t/m 3 feb. 2019 De Veerbenders    
2e klas libre 15 t/m 17 feb. 2019      
         

                                                                                                                                       

Nationale Voorwedstrijden
                                         

     
     
     
     
     

 

naar boven

Ingeschreven voor PK-wedstrijden 2017-2018

3e klasse driebanden klein

0.000 - 0.400 20 car. sluiting 20 augustus .
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
2/3 sep. 9/10 sep. 20 t/m 21 okt. 10 t/m 12 nov.
  Bc. Maarland Zuid Limburg  

 

1 237050 Rene Schoutese Bc. Kokerel 0.387  
2 202659 Frank Tonnard Bc. Metropole 0.359  
3 224570 Emilio Dams Bc. Vilt'68 0.353  
4 175146 Bert Rompelberg Bc. Kokerel 0.339  
5 142344 Pierre Spee Bc. Maarland 0.300  
6 125863 Marlies Vanderlinden Bc. Maarland (n)  
7 213824 Harie Snijders Bc Maarland (n) 0.452 (up)
8 163798 Jeanne Vleugels Bc. Metropole (n) afg.
9 224202 Pierre Schurgers Bc. Maarland (n)  

Kampioen !!! !Rene Schoutese

samen met H. Snijders naar de gewestelijke finale

H. Snijders gewestelijk kampioen!!!!

R. Schoutese goede tweede

H. Snijders Nederlands Kampioen!!!!!! Gefeliciteerd!!!!

 

2e klasse driebanden klein

0.400 - 0.55 25 car. sluiting 20 augustus
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
16/17 sep. 23/24 sep. 3 t/m 5 nov. 1 t.m 3 dec.
Bv. Nazareth Bv. Nazareth Kempenland  

 

1 125449 Paul Vaessen Bc. Keer 0.517  
2 101148 Enrico Piters Bc. Kot'50 0.498 0.630 (uP0
3 148356 Lambert Stitzinger Bc. De Ketsers 0.491 nko.
4 207214 Rob Timmerman Bc.kot'50 0.465  
5 207386 Roger Roberts Bv. Nazareth 0.464  
6 129194 Huub Schroen Bc. Kot'50 0.460 afg.
7 123292 Miel Goessens Bc. Kot'50 0.452 afg.
8 166863 Loe Hensels Bv. Nazareth 0.447  
9 224237 Frank Diederen Bc. Maarland (n) afg.
10          
11          
12          
13          

Kampioen !!!! Rob Timmerman

Samen met Roger Roberts naar de gewestelijke finale

1e klasse driebanden klein

0.55 - 0.750 30 car. sluiting 2 okt.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
14/15 okt . 4/5 nov 8 t/m 10 dec. 12 t/m 14 jan.
  Kot'50 venlo  

 

1 161481 Cor de Ree Bc. De Ketsers 0.727 0.911 (p)
2 173482 Emiel Lardenoye Bc. Kokerel 0.709  
3 160665 Roger Vaassen Bc. Maarland 0.704  
4 143882 Peter Andriessen Bc.Maarland 0.593  
5 220602 Nathan Bemer Bc. Vit'68 0.582  
6          
7          
8          
           
           
           

Kampioen Cor de Ree !!!! met (p)

E. Lardenoye en P. Andriessen naar de gewestelijke finale

hoofdklasse driebanden klein

0.750 - 1.000 40 car. sluiting 29 okt.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
25/26 nov. 2/3 dec. 6 en 7 jan. 2 t/m 4 feb.
  Kot'50 Maastricht e/o Kot'50  

 

1 146908 Ludy Keuten Bc. De Veerbenders 0.800  
2 125433 Jan Coninx Bc.Vilt'68 0.705  
3          
4          
5          
6          
7          
8          
9          
10          
  J. Coninx Kampioen!!!!        
           

3e klasse driebanden groot

0.300 - 0.475 20 car. sluiting 29 okt.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale

9/10 dec..

16/17dec. 12 t/m 15 jan. 16 t/m 18 feb.
BC. De Veerbenders Bc. De Veerbenders Zuid Limburg  
1 207386 Roger Roberts Bv. Nazareth
0.424
 
2 115930 Harry Peters Bv. Nazareth
0.345
 
3 206246 Robert Bekkers Bc. De Ketsers 0.328  
4 166863 Loe Hensels Bv. Nazareth 0.30  
5 237050 Rene Schoutese Bc. Kokerel (n)  
6 125468 Cyriel Schmeits Bc. Kot'50 (n)  
7 207214 Rob Timmerman Bc.kot'50 (n)  
8 220916 Breur Callemeijn Concordia 0.293  
9 226160 `Ger Kuipers Bc. De Veerbenders    
10          
11          
12          
13          
14          
           


Harry Peters Kampioen!!!!

G. Kuipers en R. Bekkers naar de gewestelijke finale

Ger Kuipers Gewestelijk kampioen!!!! geworden Gefeliciteerd!!!!

 
 

5e klasse libre

0.80 - 1.25 interval sluiting 6 aug.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
19/20aug. 26/27 aug. 13 t/m 15 okt 17 t/m 19 nov.
  Bc. Maarland Venlo  
1 207774 Peter Tonnard Bc. Metropole 1.20 37
2 162168 Helene Odekerken Los Band St. Geertruid 1.17 37
3 191048 Pierre Duijkers Bc. Kot'50 1.14 37
4 135852 Sjef Diederen Bc.KLavertje Vier 1.06 35
6 201430 Maddy Smeets Zeguers Bc. maarland 0.94 33
Kampioen!!!! Maddy Smeets Zeguers

4e klasse libre

1.25 - 1.70 55 car. sluiting 10 sep.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
7/8 okt. 14/15 okt. 3 t/m 5 nov. 15 t/m 17 dec.
    Kempenland  
1 202659 Frank Tonnard Bc. Metropole 1.64
2 178395 Sophie Meijs Bc. Maarland 1.50
3 218165 Alex Joosten Bc. Keer 1.36
4 125863 Marlies Vanderlinden Bc. Maarland 1.36
5 126133 Ron Gilissen Bc. Berceuse 1.32
6        
7        
8        
         
         
         

Kampioen!!! Frank Tonnard

Samen met Ron Gilissen naar de gewestelijke finale

3e klasse libre

 

1.70 - 2.50 70 car. sluiting 10 sep.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
21/22 okt.
28/29 okt. 24 t/m 26 nov.  
Kot,50
Kot'50 25 en 26 nov. Kot'50  
1 125468 Cyriel Schmeits Bc. Kot'50 2.38  
2 125449 Paul Vaessen Bc. Keer 2.37 3.46 (up)
3 172888 Jack Magnee Vrindekring/Scharn 2.32  
4 148872 Lucie Lahaije Los Band St. Geertruid 2.23 (p)
5 207214 Rob Timmerman Bc. Kot'50 2.22  
6 125038 Willie Odekerken Los Band St. Geertruid 2.09  
7 230201 John Nelissen Los Band St. Geertruid 2.02  
8 125451 Guido Aussems Bc. Kot'50 2.01  
9 178395 W. Meijs Bc. Maarland 1.74  
10          
11          
12          
13          
           

Paul Vaessen Kampioen!!!!!

Samen met Willie Odekerken naar de gewestelijke finale

Paul Vaessen gewestelijk kampioen !!!!

 

 

 

 

2e klasse libre

2.50 - 4.00 90 car. Sluiting 1 okt.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
11/12 nov. 18/19 nov. 15 t/m 17 dec. 26 t.m 28 jan.
  Bc. Maarland Venlo  
1 126035 Twan Thijssen Vriendenkring/Scharn 3.98
2 203868 Lion Duijckaerts Bc. Maarland 3.92
3 148356 Lambert Stitzinger Bc. De Ketsers 3.11
4 179033 Raymond Bastin Bc.Keer 2.73
5 126072 Jan Schoenmaekers Bc. Vilt'68 2.41
6 148872 Lucie Lahaije Los Band St. Geertruid  

Kampioen !!!! Twan Thijssen

Samen met Lion Duijckaerts naar de gewestelijke finale

1e klasse libre

4.00 - 7.00 120 car. sluiting 1 dec.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
16/17 dec. 6/7 januari 2 t/m 4 feb. 16 t/m 18 mrt
    Zuid Limburg  
1 218119 Yordy Snijders Bc. Maarland 4.86  
2 213824 Harie Snijders Bc. Maarland 3.66  
3 123645 Roland Boelen Bc. Maarland 4.58  
4 160645 Roger Vaassen Bc. Maarland 6.12  
5 101152 Ludie Deveth Bc. De Ketsers 6.82 7.41 (p)
6 154386 Henk Weijers Bc. Maarland 3.97  
  Ludie Deveth Kampioen!!!! Samen met Yordy Snijders naar de gewestelijke finale Ludie Deveth ook Gewestelijk Kampioen!!!!!!! en Nederlands Kampioen!!!!!!    

Hoofdklasse libre

7.00 - 11.00 150 car. sluiting 7 jan.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
13/14 jan 27 28 jan 2 t/m 4 mrt 6 t/m 8 apr.
  Bc. Maarland Kempenland  
1 129358 John Kuster Bc. Maarland 9.60
2 136026 Daniel Vermeiren Bc. Maarland 8,54
3 215521 Yordi Goessens Bc. Maarland 6.45
4 178921 Wilco Meussen Bc. Kot'50 (n)
5        
6        
7        
8        
         
         
         
Kampioen!!! Daniel Vermeire
John Kuster Gewestelijk Kampioen!!!!!! Gefeliciteerd!!!!

5e klasse bandstoten

0.oo - 1.00 30 car. sluiting 1 nov.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
11/12 nov. 25/26 nov. 26 t/m 28 jan. 2 t/m 4 mrt
De greune mert Café Du Commerce Venlo  
1 191048 Pierre Duijkers Bc. Kot'50 0.71  
2 135966 Henri Hensen Bc. Kot'50 (n)  
3 126133 Ron Gilissen Bc. Berceuse 0.87  
4 125863 Marlies Vanderlinden Bc. Maarland 0.77  
5 162168 Phili van Domburg Los Band St. Geertruid    
6 100491 Math Bongers Los Band St. Geertruid 0.86  
7 215560 Jean Hameleers Los Band St. Geertruid 0.96  
8          
9          
10          
           

Jean Hameleers Kampioen!!!!!

Samen met Marlies Vanderlinden naar het gewest

4e klasse bandstoten

1.00 - 1.50 40 car. sluiting 12 nov.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
13/14 jan. 20/21 jan. 16 t/m 18 feb. 16 t/m 18 mrt.
  De Greune Mert Bc. Maarland  
1 202659 Frank Tonnard Bc. Metropole 0.98  
2 237050 Rene Schoutese Bc. Kokerel 1.49 1.77 (p)
3 207214 Rob Timmerman Bc. Kot.50 1.31  
4 220916 Breur Callemeijn Concordia 1.23  
5 204188 Dimitri Nelissen Bc. Maarland 1.33  
6 125838 Willie Odekerken Los Band St. Geertruid 1.15  

R.Schoutese Kampioen!!!!

Samen met D. Nelissen naar de gewestelijke finale

Rene Schoutese Gewestelijk Kampioen!!!!!! Proficiat !!!!

3e klasse bandstoten

1.50 - 2.30 55 car. sluiting 1 jan.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
3/4 feb. 17/18 feb. 16 t/m 18 mrt 20 t/m 22 apr.
  Bc. De Keizer Zuid Limburg  
1 160665 Roger Vaassen Bc. Maarland 2.01  
2 125449 Paul Vaessen Bc. Keer 1.89  
3 148556 Lambert Stitzinger Bc. De Ketsers 1.72  
4 215521 Yordy Goessens Bc. Maarland 1.72  
5 213824 Harie Snijders Bc. Maarland 1.71  
6 206246 Robert Bekkers Bc. De Ketsers 1.40 (hd)  
7          
  Paul Vaessen Kampioen!!! Samen met Harie Snijders naar de gewestelijke finale    

2e Klasse bandstoten

2.30 - 3.50 75 car. sluiting 1 feb.
voorwedstrijden Distr.finale Gew.finale Nat. Finale
  10/11 mrt 6 t/m 8 apr. 11 t/m 13 mei
  Bv. Nazareth Kempenland  
1 161481 Cor de Ree Bc. De Ketsers 3.16  
2 164870 Emiel Rooyen Bc. Maarland    
3 181316 Willem Snijders Bc. Maarland 2.70  
4 226160 Ger Kuipers Bc. De Ketsers 2.70  
5 143882 P. Andriessen Bc. Maarland 2.52  
6 173482 Emiel Lardenoye Bc. Kokerel 2.48  
7       2.45  
8 129358 John Kuster Bc. Maarland (n) afm.
9 226178 Bert Remmers Bc. De Kokerel 2.38 afm.
  101152 Ludy Deveth Bc.De Ketsers 3.01 afm.
  Kampioen!!!! Cor de Ree Samen met Peter Andriessen naar de gewestelijke finale    

Peter Andriessen gewestelijk kampioen!!!!! succes!! Nationaal

Dames algemeen + 2e klasse    

 

  Sluiting - 15 jan.    
 

Voorwedstrijden

 

Distr. finale

Gewest finale

9 t/m 11 mrt

 
    17/18 feb. Maastricht e/o  
1 178395 Sophie Meijs Bc.Maarland 1.50
2 125863 Marlies Vanderlinden Bc.Maarland 1.36
3 215700 Helene Odekerken Los Band St. Geertruid 1.17
4 162168 Phili van Domburg Los Band St. Geertruid 0.94
5 201430 Maddy Zegeurs Bc.Maarland 0.81
  Marlies Vanderlinden Kampioen!!!!! Gefeliciteerd Samen met Sophie Meijs naar de Lady Cup

 

 

Lady cup 27 t/m 29 mei 2018 district Venlo

 

   
     
     
         
         
         
         
         
         
         
         
   
     
     
     
     

Kader 57/2 1e klas

Nationale voorwedstrijden
Datum en tijd:  
 
Klassegrenzen:  
Aantal caramboles:  
Aantal deelnemers:  
Locatie:  
 
 
Organisatie:  
Wedstrijdleider:  
Afvaardiging district:  
1            
2            
3            
4            
5            
6            
7            
8            
       
   
             
             
vrijdag zaterdag zondag
1 / 6. 4 / 6. 1 / 2.
2 / 5. 1 / 5. 3 / 6.
1 / 3. 2 / 3. 5 / 6.
2 / 4. 4 / 5. 3 / 4.

 

 

 

Kader 38/2 3e klasse
Nationale voorwedstrijden
Nationale voorwedstrijden
Datum en tijd:  
 
Klassegrenzen:  
Aantal caramboles:  
Aantal deelnemers:  
Locatie:  
 
 
Organisatie:  
Wedstrijdleider:  
Afvaardiging district:  
1 143882 W.E.P. Andriessen (Peter) BC Maarland            
2 142350 R. Clumpkens (Rob) BC 't Heukske afgemeld          
3 164870 E.J.H. Roijen (Emiel) BC Maarland            
4 181316 W. Snijders (Willem) BC Maarland            
5 127710 J.P.E. Titselaar (John) De Oase            
6 152141 M.M.G. Wolfs (Marco) Krijt Op Tijd '50            
7 127470 J. Zielemans (Jan) De Oase            

 

Nationale voorwedstrijden
1e klas band
161416 F.H. Borgignons (Frans) BC Maarland  
246725 R. Dahmen (Roger) Mark_Us  
136777 P.P.W.H. Haanen (Peter) BC Maarland  
127439 C.M.G. Heespelink (Cor) Mark_Us  
146908 L.M.C. Keuten (Ludy) De Klos Op  
202927 M. Sangen (Maurice) BC Maarland  
152141 M.M.G. Wolfs (Marco) Krijt Op Tijd '50  

Georganiseerd door Bc. Maarland op 26/27/28 januari 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

naar boven